Adres

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

ÖZEN Teknik Danışmanlık / Technical Consultant
Ataevler Mahallesi Yılmaz Akkılıç (Emek) cad.
Magazin AVM No:19 D:83/A 16140 Nilüfer
Bursa Türkiye

Tel:       +90 (224) 441 0 414
Mobile: +90 (532) 478 57 97
Fax:     +90 (224) 441 0 818

Email:   levent@ozendanismanlik.com   /   levent@ozenconsultant.com
Web:    www.ozendanismanlik.com   /   www.ozenconsultant.com

 

 
LeoTheMaster
Ataevler mah. Emek cad. No:19 Nilüfer
Bursa,  16140
Email:

Payments accepted:
Cash, Check, Visa, Paypal
Twitter

Scan with your smartphone
to get directions.5 thoughts on “Adres

 1. huseyin demir

  merhaba ,
  ben yukardaki yazılı hesabımı bundan 2 hafta önceye kadar kullanıyordum. Fakat kötü niyetli bir arkadaşım hesabımı kapattırmış, nasıl yaptı bilmiyorum. Benim bütün cevrem ve arkadaş ortamım o (pichh_in_1_iii@hotmail.com)hesabımdaydı.
  Bu hesabımı tekrar nasıl aktif edebilirim lüffen yardımcı olur musunuz? sizden rica ediyorum.

 2. Fatih SÜKÜT

  Merhabalar Levent Bey,

  Ben Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktayım. Tez aşamasındayım. Tezimde sizin bir yazınızı kullanmak istiyorum.
  Özen, Levent (200?). “Yeni nesil sosyal ağlar ve web 2.0”. Künyede de görüldüğü üzere yazınızın tarihini bulamadım. Künyenin böyle tarihsiz yer alması mümkün görünmemekte, bu sebeple size danışmak istedim. İnternette de bulamadığım için sizi rahatsız etmek zorunda kaldım. Yazınızın tarihini en kısa zamanda vererek bana yardımcı olabilir misiniz?
  İyi Günler dilerim.

  Fatih SÜKÜT

 3. Mergul ince kiloglu

  Ben de tum çevremi topladigim hesaba giremiyoru bilg virus girdi face sifremin kasten kirildiğini düşünüyorum aydinince75@mynet.com

 4. burak mecul

  ben facebookta kullanmasını bilmedigimden hatalı kullandım ve bayan arkadaşlar ediniyim diye bir çok saçma arkadaşlık sitelerine kayıt oldum ve yanlış kullanmışım facebooku beni facebooktan çıkardılar nasıl tekrar bu sosyal paylasım sitesine kayıt yapamiliemiyim arkadaşlarımla bu sayfadan görüşüyordum ama facebook ekibi bloke etmiş sayfamı kapatmış nasıl facebook sayfam bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinecem en kısa zamanda bana bilgiverirseniz çok sevinirim teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

 5. mustafa özyavuz

  yukarıdaki fecaya kayıtlı olan hesabım 2 haftaya kadaraçıktı kullanıyordum bu hesapta bütün aile arkadaş çevrem içinde kayıtlıydı beni sevmeyen kötü niyetli bir arkadaşım tarafından şikayet edildim bu arkadaşım bunumla kalmayıp ardında tekrar açtığım 3.cü sayfamda agabey63@ agabey_63@.agabey63_@ kapatıldı ne olur bana konuda yardımcı olursanız sevirim sizden rica ediyorum hesabımı tekrar aktif hale nasıl getirebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*